Ana Sayfa | google | facebook |

31 Ekim 2011 Pazartesi

maxx royal hotel resimleri
maxx royal hotel resimleri


maxx royal hotel fotoğrafları
maxx royal hotel görüntüleri

voyage maxx royal

belekte yeni yapılan oteller arasında kesinlikle en iyi diyebileceğim otel maxx royal olur. Ambiyansı bir harika.

yemekleri, tatlıları, lunch saatlerinde verilen aperatifleri kesinlikle harika. Çalışanları oldukça başarılı ve bu işin eğitimini aldıkları her hallerinden belli, bir ihtiyacınız var mı diye gözünüzün içine bakıyorlar. temizliğe oldukça özen gösteriyorlar, günün her saati otelin her yerinde ki tuvaletler tertemiz, duş kabinleri ışıl ışıl. bu otelle ilgili bir yerlerde kötü birşey okursanız kesinlikle inanmayınız. gönül rahatlığı ile gidip muhteşem bir tatil geçirebilceğiniz ender otellerden birtanesi maxx royal hotel.

26 Ekim 2011 Çarşamba

maxx royal kongre merkezi

beleğin yeni gözdesi maxx royal hotelde profosyoneller yeni toplantı anlayışı ile tanışıyor. yapacağınız kongreler, toplantılar için sizlere 10 000 metrekarelik alanında hizmet veren maxx royal kongre merkezinde ihtiyacınız olan workshoplar için özel bölümler ve balo salonlarıda bulunuyor. Sıradışı tasarımı geniş iç alanı otelin sağladığı diğer imkanlarla maxx royal kongre merkezi iş dünyasına kapılarını açıyor.


lobi girişinden yapılan bağımsız misafir araçları girişi kapalı otoparktan maxx royal otelden bağımsız olarak kongre merkezine giriş yapılabilmesi, özel vestiyeri ile kongre merkezinin içerisinde ki özel localıları ile muhteşem rahatlıkta size iş toplantıları yapma imkanı sunuyor.

18 Ekim 2011 Salı

Royal atlantis mi maxx royal mi

max royal hotel bilindiği gibi antalya belekteki kurulmuş bir otel

Max royal hotelde 3 eylül 10 eylül tarihleri arasında kocam ile birlikte konakladık. Bu tatil birlikte çıktığımız altıncı tatildi daha once de bir çok farklı otelde yaz tatilmi geçirmiş birisi olarak söylüyorum ki bu Otel gerçektende gördüğüm en iyisi, max royal hotelde özellikle animasyonlar bir harika.

Günün her saati Durmaksızın eğlence var. Aile , arkadaş , yalnız, balayı çifti fark etmez herkese uygun bir eğlence bulmak mümkün.

hotelin mimarisi oldukça etkileyici havuz kenarına yerleştirilen köşkleri seyretmek bile insana zevk veriyor.

kısaca söylemek gerekirse antalya belek te gidilebilecek royal vikingen e rakip olmayı başarmış bir otel

başka bir yazımız olan
royal asarlık beach
e buradan ulaşabilirsiniz.

15 Ekim 2011 Cumartesi

maxx royal belek otel

hayatımda yaşadıığım en güzel tatillerden bir tanesini yaşadım.

yemekleri muhteşem bir otel özel restorantları kullanabilecek vaktimiz olmadı pek ama gerçekten tüm yemekler muhteleşemdi.

çalışanların güler yüzlü ve eylenceli tavırları maxx royal belek oteli tekrar tercih etmemizin sebeblerinden bir tanesi olacak

başka bir yazımız olan maxx royal belek yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

13 Ekim 2011 Perşembe

maxx royal belek hotel de eylül ayında konakladık

Yaz sonlarına doğru maxx royal belek hotel de geçirdiğimiz tatil tam anlami ile muhtesemdi. beleğin kendine özgü havasının doruk noktalarda hissetiren bu otele seneye tekrar tatile gitmeye can atıyoruz.

otel çalışanları yaş olarak oldukça genç olmalarına rağmen oldukça yardım sever ve güler yüzlü insanlar maxx royal belek otelin mimarisine denecek hiç bir şey yok zaten. bu otelde konaklayıp bu mimariden etkilenmemek söz konusu bile değil

animasyon ekibine de ayrıca teşekkur etmek istiyoruzç .Bizimle gerçekten çok ilgilendiler ve maxx royalin şanına yakışır bir tatil yaşattılar bizlere.
maxx royal hotel şikayetleri | maxx royal hotel | maxx royal hotel nerede | maxx royal hotel nasıl gidilir | maxx royal hotel iş ilanları | maxx royal hotel iletişim | maxx royal belek hotel telefon numarası